Festyn dla dzieci 2023

festyn dzien dziecka 04 06 2023 9536 | GALERIA |Jak co roku, tak i w tym w niedzielę 4 czerwca 2023 roku odbyły się festyn z okazji Dnia Dziecka. Jego organizatorem był Gminny Ośrodek Kultury w Starym Zamościu przy współudziale Gminnej Biblioteki Publicznej. Rozpoczął się od występu Kacpra, który zaprezentował swoje umiejętności gry na gitarze, przy akompaniamencie instruktor nauki gry na gitarze pana Piotr Siewienia.

Następnie odbyło się przedstawienie teatralne w wykonaniu grupy teatralnej Adapter działającej w GOK pod kierunkiem pani Katarzyny Król. W ich wykonaniu publiczność obejrzała adaptację sztuki L.F. Bauma pt. „Czarnoksiężnik z krainy Oz”

Po przedstawieniu odbył się pokaz tańca w wykonaniu grupy tanecznej działającej także w GOK, którą prowadzi instruktor pani Edyta Zając. W dalszej części festynu jego uczestnicy mogli wziąć udział w rodzinnych zabawach i konkursach z nagrodami.

Na niedzielnym festynie zaprezentował się także cyrk Luna. Jego program obejmował popisy akrobatyczne, magiczne sztuczki i żonglerkę. Do swojego programu angażowali oni także widzów. Na zakończenie festynu odbył się jeszcze krótki popis talentów.

W czasie festynu można było skorzystać z darmowych urządzeń rekreacyjnych (dmuchańce), wykonać tatuaż i warkoczyki, oraz wziąć udział w loterii z nagrodami. Sponsorami festynu byli: GOK i GBP Stary Zamość, oraz Bank Spółdzielczy w Izbicy.

 

Skip to content