Zimowisko 2014.01.20-27

zimowisko-20140120-27 3560

| GALERIA |

66 dzieci wzięło udział w tegorocznym zimowisku dla dzieci zorganizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury i Gminną Bibliotekę Publiczną w Starym Zamościu. W tym roku dołączyła także grupa dzieci ze Szkoły Podstawowej w Krasnem wraz z nauczycielami.

W dniach 20-27 stycznia dzieci mogły wziąć udział w zajęciach plastycznych i literackich, których rezultaty można podziwiać w GBP. Zorganizowano również zajęcia warsztatowe na temat zdrowego żywienia połączone z konkursem kulinarnym na najsmaczniejszą i najciekawszą sałatkę.

Dzieci mogły uczestniczyć także w warsztatach tanecznych poprowadzonych przez Panią Edytę Zając. Ponad to uczestnicy zimowiska jeździli do Zamościa do kina na filmy „Kraina lodu” i „Robaczki zaginionej doliny”, oraz na basen.

Zimowisko zakończyło się występem iluzjonistycznym Łukasza Podymskiego, laureata krajowych konkursów w iluzji scenicznej i Close-Up, oraz wieloletniego uczestnika międzynarodowych seminariów i kongresów iluzjonistycznych. Wystąpił on z programem profilaktycznym uzależnień pt. „Edukacyjny teatr magii”

 

Fot. i oprac. Elżbieta Czarny

Skip to content