XIII Halowy Turniej Piłki Nożnej

turniej pilki 26 02 2023 7839 | GALERIA | W niedzielę 26 lutego 2023 roku w halo sportowej Szkoły Podstawowej w Wierzbie został rozegrany XIII Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Stary Zamość. Wzięło w nim udział 8 drużyn. Zostały one podzielone na dwie grupy A i B po 4 każda.

W grupie A zagrały drużyny: Podstary Zamość, Majdan Sitaniecki, Gęsi Wygon i FC Po Nalewce W grupie B zagrały: Nowa Wieś, Krasne, Krzesło Udrycze i Opor Wierzba.

Do półfinału awansowały: z grupy A Podstary Zamość i Majdan Sitaniecki. Z grupy B Krasne i Nowa Wieś. W półfinale Podstary Zamość pokonał drużynę Nowej Wsi 1:0, a Krasne pokonało Majdan Sitaniecki 3:0

W meczu o siódme miejsce drużyna FC Po Nalewce pokonało 4:0 drużynę Krzesło Udrycze.

Mecz o piąte miejsce zakończył się zwycięstwem 2:0 drużyny Gęsi Wygon z drużyną Opór Wierzba. W meczu o trzecie miejsce Nowa Wieś pokonała w rzutach karnych 3:2 drużynę z Majdanu Sitanieckiego. W regulaminowym czasie padł wynik 0:0.

W finale drużyna z Krasnego pokonała drużynę z Podstarego Zamościa 1:0

Statuetki otrzymali : króla strzelców Damian Dyrkacz z Krasnego ( 4 bramki), najlepszego bramkarza Leszek Podskarbi z Nowej Wsi i najlepszego zawodnika Arkadiusz Rybak z Podstarego Zamościa.

Mecze sędziował Andrzej Swacha. Pamiątkowe dyplomy, puchary, medale i piłki wszystkim drużynom grającym w Turnieju wręczył Wójt Gminy Stary Zamość Waldemar Raczyński.

Skład zwycięskiej drużyny: Damian Dyrkacz, Szymon Dyrkacz, Jan Seroka, Mikołaj Seroka, Krystian Kwaśniuk, Dominik Smyk, Karol Denkiewicz, Krystian Gil i Jakub Olech.

 

Skip to content