VIII Halowy Turniej Piłki Nożnej 21.02.2016

mini turniej 2016 02 21 3992

| GALERIA | W niedzielę 21 lutego 2016 roku w hali sportowej miejscowego gimnazjum odbył się VIII Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminny Stary Zamość , który zgromadził osiem drużyny z poszczególnych miejscowości gminy : Chomęciska Małe, Chomęciska Duże, „Krzesło” Udrycze, Krasne, Wierzba, Podstary Zamość i dwie drużyny z Majdanu Sitanieckiego. Drużyny podzielono na dwie grupy. Eliminacje grupowe wyłoniły półfinalistów.

W pierwszym półfinale spotkały się drużyny Wierzby i ”Krzesło” Udrycze. Mecz zakończył się remisem 0:0, w karnych 2:1 zwyciężył zespół „Krzesło” Udrycze.

W drugim meczu półfinałowym spotkały się drużyny: Podstarego Zamościa i Chomęcisk Małych. Mecz zakończył się wynikiem 3:0 dla Chomęcisk Małych.

W meczu o trzecie miejsce drużyna Podstarego Zamościa pokonała 3:2 w rzutach karnych Wierzbę. W regulaminowym czasie był remis 2:2.

VIII Puchar Wójta Gminy Stary Zamość zdobyła drużyna „Krzesło” Udrycze, która w finale po zaciętym meczu również w rzutach karnych 2:1 pokonała zespół z Chomęcisk Małych.

W normalnym czasie padł remis 1:1

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Damian Kłoczek „Krzesło” Udrycze. Najlepszym bramkarzem okazał się Przemysław Piwowarek z Podstarego Zamościa, natomiast królem strzelców z 7 bramkami został Rafał Karpowicz z Wierzby.

Turniej sędziował pan Andrzej Swacha.

Wszystkie drużyny biorące udział w Turnieju z rąk Wójta Gminy Stary Zamość Waldemara Raczyńskiego otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz piłki, a zwycięzcy puchary, medale oraz statuetki.

Skład zwycięskiej drużyny: Adrian Luchowski, Dawid Główka, Damian Kłoczek, Michał Janda, Kamil Lis, Wojciech Bakuniak, Michał Kłoczek, Krystian Rękas, Piotr Bakuniak i Michał Bęcal.

Fot. i oprac. Elżbieta Czarny

Skip to content