Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Stary Zamość

mini_puchar_wjta

| GALERIA |

W niedzielę 8 lipca 2012 r. przy 30- kilkustopniowym upale odbył się tegoroczny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Stary Zamość.
Gospodarzami Turnieju były Chomęciska  Małe, na których boisku rozegrano turniejowe mecze. Do rozgrywek zgłosiło się 12 drużyn z terenu gminy Stary Zamość:
Majdan Sitaniecki, OSP Udrycze, Kolonia Udrycze Koniec, Chomęciska Duże, Chomęciska Małe I i II, Nowa Wieś, Wisłowiec, Krasne, Podstary Zamość, Kolonia Udrycze i Wierzba.
Rozegrano 18 meczy w systemie grupowym (3 grupy). Po wyłonieniu w finale zagrały 3 najlepsze drużyny.
I miejsce zajęła drużyna z Nowej Wsi w składzie: Jarosław Goch, Przemysław Piwowarek, Patryk Piwowarek, Leszek Podskarbi, Arkadiusz Podskarbi, Kamil Dąbski, Rafał Magier, Michał Denis, Kamil Kardasz, Grzegorz Goch i Janusz Jedruszczak.
II miejsce Chomęciska Duże, III miejsce drużyna gospodarzy Chomęciska Małe I.
Wybrano także najlepszego bramkarza turnieju, którym został z wynikiem 6 bramek Sławomir Mazur z Wierzby. Statuetkę najlepszego  zawodnika otrzymał Szymon Pecyna z Chomęcisk Małych, a najlepszym bramkarzem został Przemysław Piwowarek z Nowej Wsi.
Mecze sędziowali Panowie Andrzej Swacha i Krzysztof Fidor.
Każda z drużyn występujących w Turnieju otrzymała z rąk Wójta Gminy Waldemara Raczyńskiego pamiątkowy dyplom i piłkę do gry, a zwycięskie 3 drużyny otrzymały puchary.

Fot. i oprac. Elżbieta Czarny

Skip to content