Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta 28.07.2013

mini turniej 2013-07-28 1259

| GALERIA |


Gospodarzem tegorocznego turnieju, który odbył się w niedzielę 28 lipca 2013 roku  były sołectwa Udrycz. Do bardzo gorących rozgrywek zgłosiło się 10 drużyn z poszczególnych miejscowości gminy Stary Zamość. I były to: Krasne, Wierzba, Majdan Sitaniecki, Chomęciska Małe, Chomęciska Duże, Wisłowiec, Nowa Wieś, Udrycze Kolonia, Udrycze Wola i Udrycze OSP.
Po eliminacjach, oraz spotkanich półfinałowych w meczu  o trzecie miejsce zagrały drużyny Chomęcisk Dużych i Udrycze Wola. Po zaciętej walce na najniższym stopniu podium znalazła się drużyna  gospodarzy Udrycze Wola. Z kolei o pierwsze miejsce walczyły drużyny Krasnego i Wierzby. Mecz zakończył się zwycięstwem Krasnego, tym samym drugą lokatę zajęła drużyna z Wierzby.
Wszystkie drużyny występujące w turnieju otrzymały z rąk Wójta Gminy Stary Zamość Waldemara Raczyńskiego puchary (trzy najlepsze), dyplomy, oraz piłki do gry.
Wójt Gminy wręczył także statuetki: dla najlepszego bramkarza, którym został Mateusz Bojar, króla strzelców – Macieja Bojara i dla najlepszych zawodników- Michała Denisa i Grzegorza Malugi. Wszystkie mecze sędziowali panowie: Andrzej Swacha i
Bartosz Kapłon.
Skład zwycięskiej drużyny z Krasnego: Mateusz Bojar, Maciej Bojar, Kacper Bojar, Kamil Sidor, Wojciech Kiszka, Mateusz Kiszka, Paweł Łukaszczuk, Marcin Mazurek, Dawid Jagiełło, Bartosz Nizioł.

Fot. i oprac. Elżbieta Czarny

Skip to content