Spotkanie 4 grudnia jak zaoszczędzić na rachunkach za energię elektryczną, co to są panele fotowoltaiczne, solary, pompy ciepła

poczuj energie ue

4 grudnia w godzinach od 9 do 12 do Starego Zamościa zawitają doradcy energetyczni z Regionalnego Biura Energii, Urzędu Marszałkowskiego. Od nich będzie można się dowiedzieć jak zaoszczędzić na rachunkach za energię elektryczną, co to są panele fotowoltaiczne, solary, pompy ciepła oraz w jaki sposób można uzyskać dotacje na ich montaż.

– Unia Europejska stawia na zieloną energię. Urząd Marszałkowski wpisuje się w ten trend. Sukcesywnie realizowane są projekty dofinansowywane z funduszy europejskich na odnawialne źródła energii takie jak instalacje solarne, fotowoltaiczne, pompy ciepła czy termomodernizacja budynków – dyrektor Regionalnego Biura Energii Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego.  – Nasi doradcy udzielają bezpłatnych porad o planowaniu i wdrażaniu inwestycji ekologicznych oraz przybliżają tą tematykę mieszkańcom gmin i miast województwa lubelskiego. Wdrażany jest także program czyste powietrze w ramach, którego można wymienić przestarzałe kotły, ocieplić dom, wymienić okna.

Spotkanie odbędzie się w siedzibie Urzędu Gminy Stary Zamość. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych oszczędnościami na rachunkach za energię i tematyką związaną z Odnawialnymi Źródłami Energii.

Ty też możesz umówić się na spotkanie i skorzystać z bezpłatnej porady. Regionalne Biuro Energii UMWL 20-029 Lublin, ul. Artura Grottgera 4. e-mail: doradctwo.energetycznepocztalubelskie.pl

Zachęcamy również na naszą stronę na portalu Facebook fb.com/PoczujEnergie

 

poczuj energie ulotka

 

Skip to content