Sieć światłowodowa w Gminie Stary Zamość

inea

 

Szanowni Mieszkańcy,

Już niebawem na terenie gminy Stary Zamość dostępna będzie otwarta sieć światłowodowa. Projekt ten realizowany jest w ramach trzeciego konkursu Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa (POPC3). Za jego realizację odpowiada jego beneficjent spółki FIBEE I oraz FIBEE IV.

Prowadzona inwestycja współfinansowana jest ze środków UE i swoim zasięgiem obejmie lokalizacje, które ze względów geograficznych stanowią duże wyzwanie inwestycyjne, w których wcześniej nie było możliwości korzystania z nowoczesnej technologii światłowodowej.

W związku z powyższym budowa nowoczesnej infrastruktury szerokopasmowej na terenie gminy otwiera Państwu możliwość korzystania z szerokiego wachlarza usług światłowodowych – szybkiego Internetu oraz telewizji w jakości 4K. Dzięki tej inwestycji, firma INEA, dostawca najszybszego Internetu w Polsce, będzie w Państwa gminie oferować swoje usługi światłowodowe.

Z oferty INEA korzysta ponad 800 tys. klientów indywidulanych i ponad 15tys. firm, instytucji, szkół
i jednostek samorządowych. Od 2017 roku firma dostarcza najszybszy Internet w Polsce, o czym najlepiej świadczą wyniki rankingu dostawców Internetu w Polsce Speedtest.pl. Wofercie INEA znajduje się również telewizja HIWAY w jakości 4K, z funkcją nagrywania w chmurze, czy cofania ulubionych filmów oraz seriali.

W celu wybrania oferty najlepiej dopasowanej do Państwa potrzeb zachęcamy do kontaktu z INEA za pośrednictwem infolinii: 61 22222 88 lub strony internetowej: www.inea.pl.

Do Państwa dyspozycji pozostaje również terenowy zespół doradców INEA:

Dariusz Janczewski

Przemysław Minicki

Anna Michalska

Bartłomiej Boczar

Kontakt z wymienionymi doradcami można uzyskać pod numerem: 782 528 444.

Sprawdzenie adresu objętego zasięgiem sieci światłowodowej: getfibre.pl

 

Kontakt: https://www.fibee.pl/kontakt

 

 

Skip to content