IX Gminny Przegląd Teatrzyków 21-11-2013

mini teatrzyki 2013-11-21 2290

| GALERIA |

W czwartek 21 listopada 2013 roku w sali Urzędu Gminy w Starym Zamościu odbył się IX Gminny Przegląd Teatrzyków, corocznie organizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Starym Zamościu.
W tegorocznym przeglądzie wzięły udział cztery zespoły. Dwa zespoły ze Szkoły Podstawowej w Krasnem, przygotowane przez Panią Teresę Bronikowską „Krasneludki” i „Mytomy”.
„Krasneludki” wystąpiły z humorystycznym przedstawieniem pt. „Poczochrane bajkowannie”, natomiast „Mytomy” z przedstawieniem pt. „Konopnicka wiecznie żywa” Pani Wioletta Sidor przygotowała zespół „Śmieszki” ze Szkoły Podstawowej w Wierzbie.
Zespół przedstawił parodię znanej bajki pt. „Kopciuszek po kursie asertywnego wychowania” Jako ostatni wystąpił działający przy GOK Stary Zamość i prowadzony przez Panią Katarzynę Król zespół „Iskierki”. Także i ci wykonawcy przedstawili uwspółcześnioną, humorystyczną wersje bajki pt. „Śpiąca królewna”. Oczywiście wszyscy uczestnicy przeglądu otrzymali drobne upominki i pamiątkowe dyplomy z rąk Dyrektora GOK Magdaleny Sienkiwicz-Karwackiej.

Fot. i oprac. Elżbieta Czarny

Skip to content