Podsumowanie roku w LZS

| GALERIA | 14 grudnia 2018 roku w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Zamościu odbyło się Przedświąteczne Posiedzenie Plenum Rady Powiatowej i Miejskiej Zrzeszenia LZS w Zamościu z udziałem sympatyków i sponsorów Zrzeszenia na Zamojszczyźnie. Jak co roku było to spotkanie na którym podsumowano kończący się rok we współzawodnictwie sportowo-turystycznym na terenie naszego powiatu.
W klasyfikacji ogólnej Gmina Stary Zamość uplasowała się  na III miejscu. Dyplom oraz puchar z rąk organizatorów odebrał Wójt Gminy Stary Zamość Waldemar Raczyński.
I miejsce we współzawodnictwie gimnazjów tradycyjnie zajęło Gimnazjum im. J. Zamoyskiego w Starym Zamościu. Dyplom, statuetkę, oraz talon na zakup sprzętu sportowego w wysokości 350 zł. odebrał trener Paweł Lewandowski.
W imieniu Szkoły Podstawowej w Wierzbie dyplom , puchar, oraz talon na zakup sprzętu sportowego w wysokości 150 zł. za zajecie III miejsca we współzawodnictwie szkół podstawowych  odebrał trener Przemysław Tchórz.
Obydwaj trenerzy otrzymali także podziękowania za wsparcie i wszechstronną pomoc w realizacji imprez sportowo-rekreacyjnych organizowanych przez Powiatowe i Miejskie Zrzeszenia LZS w roku 2018.

Fot. i oprac. Elżbieta Czarny

Skip to content