Obchody Dnia Kobiet w Starym Zamościu
dz-kobiet_8marca037

gleria

Choć  Polki deklarują często, że to nie jest ich ulubione święto, większość podchodzi do niego z sympatią . I mimo nie najlepszych skojarzeń historycznych Dzień Kobiet to wciąż miły pretekst do spotkań i świętowania.

Na takie spotkanie w Gminnym Ośrodku Kultury w Starym Zamościu przy ciastku i kawie zaprosił Wójt Gminy Stary Zamość panie z terenu naszej gminy. Przybyło ok. 150 pań miedzi innymi z Kół Gospodyń Wiejskich  z poszczególnych miejscowości, Klubu Seniora , Urzędu Gminy, GOPS oraz GOK.

Panie powitali i złożyli życzenia w dniu ich święta Wójt Gminy Waldemar Raczyński i Przewodniczący Rady Wiesław Biały. Życzyli wszystkim paniom wszystkiego dobrego , mniej zmartwień i więcej słońca na co dzień. Spełnienia wszystkich marzeń, zadowolenia z siebie i aby kolejny dzień był Dniem Kobiet. Każda z pań wraz z życzeniami otrzymała tradycyjnego kwiatka. Całość uroczystości uświetniły występy dzieci z teatrzyku  oraz grupy tanecznej „Iskierki” działającego przy Gminnym Ośrodku Kultury w Starym Zamościu, chór z Klubu Seniora oraz Podwórkowa Kapela ze Szczebrzeszyna.

Fot. i oprac. E.Czarny

Skip to content