Obchody Dnia Kobiet w Starym Zamościu 06.03.2015

mini 2015-03-06 dzien kobiet 8968

| GALERIA |

Ponad 100 Pań przybyło 6 marca 2015 roku na zaproszenie Wójta Gminy Stary Zamość do GOK Stary Zamość na uroczyste obchody Dnia Kobiet. Przybyły Panie z Kół Gospodyń Wiejskich z miejscowości: Chomęciska Małe, Nowej Wsi, Majdanu Sitanieckiego, Starego Zamościa, i Wierzby, z zespołów śpiewaczych: Udryczanki i Canto, oraz Panie w Urzędu Gminy i jednostek organizacyjnych.

Każda z Pan oprócz życzeń „Wszystkiego najlepszego, mniej zmartwień i więcej słońca na co dzień. Zadowolenia z siebie i radości życiowej” z rąk Wójta Gminy Stary Zamość Waldemara Raczyńskiego i Przewodniczącego Rady Gminy Wiesława Białego, otrzymała symbol tego święta- kwiatek.

Wszyscy miło spędzili piątkowe popołudnie przy słodkim poczęstunku i występach artystycznych. Piosenkami w rytmach: włoskich, góralskich i sarmackich publiczność bawili artyści z Agencji Artystycznej CAPITAL Lolek Orkiestra z Zamościa.

Zabawną sztukę pt. „Krótki wykład o kobietach” przedstawiły dzieci z kółka teatralnego działającego przy Gminnym Ośrodku Kultury w Starym Zamościu pod kierunkiem instruktora Katarzyny Król.

Panie Z GOK przygotowały także krótki quiz z wiedzy o „świecie kobiet” przeznaczony dla panów i z wiedzy „o świecie mężczyzn” dla pań. Główne nagrody w tych konkursach w postaci karnetów na swoje usługi ufundowały Panie z miejscowych zakładów usługowych: Studio Urody Magdalena Baj i Zakład Fryzjerski „Aga” Agnieszka Repeć.

Fot. i oprac. Elżbieta Czarny

Skip to content