Młodzież zapobiega pożarom 2015

mini 2015-03-06 konkurs strazaka 8933

| GALERIA |

6 marca 2015 roku w sali konferencyjnej w Urzędzie Gminy w Starym Zamościu odbyły się eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pt. „Młodzież zapobiega pożarom” Jak co roku konkurs, którego celem jest zapoznanie dzieci i młodzieży z problematyką ochrony przeciwpożarowej i zasadami bezpieczeństwa pożarowego ogłasza Zarząd Oddziału Powiatowego Związku Państwowej Straży Pożarnej w Zamościu.

Wzorem lat ubiegłych uczestnicy mieli do rozwiązania test jednokrotnego wyboru składającego się z 20 pytań. Do eliminacji gminnych przystąpiło 8 uczestników, 5 uczniów ze szkół podstawowych z Wierzby i Krasnego i 3 uczniów z Gimnazjum w Starym Zamościu, których przygotowały Panie Anna Krupa i Anna Pieczykolan.

Do eliminacji powiatowych zakwalifikowali się Przemysław Kapuśniak ze Szkoły Podstawowej w Wierzbie i laureat poprzednich edycji konkursu Adrian Świrszcz z Gimnazjum w Starym Zamościu.

Wszyscy uczestnicy konkursu z rąk Wójta Gminy Stary Zamość Waldemara Raczyńskiego otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

Fot. i oprac. Elżbieta Czarny

Skip to content