Mistrzostwa powiatu 2009
W hali rządzi Stary Zamość

l_kronika

mistrzostwa_powiatu_2009

Reprezentacja Gminy Stary Zamość wygrała w Łabuńkach III Mistrzostwa Powiatu Zamojskiego w Halowej Piłce Nożnej Samorządowców o Puchar Przewodniczącego Zgromadzenia Zamojsko-Roztoczańskiego Związku Gmin. W turnieju uczestniczyło dziewięć zespołów, które w pierwszej fazie grały w trzech grupach. Zwycięzcy grup awansowali do finału. Piłkarze ze Starego Zamościa w pierwszej rundzie zremisowali 1:1 z Miastem Zamość i wygrali 4:0 z Gminą Sitno, zaś w grupie finałowej zremisowali 1:1 z Gminą Skierbieszów i pokonali 2:0 Gminę Nielisz (piłkarze z Nielisza zajęli drugie miejsce, po wygranej 3:1 z trzecią w końcowej klasyfikacji Gminą Skierbieszów).

Mistrzowski zespół ze Starego Zamościa (na zdjęciu) grał w składzie: Robert Biały, Wiesław Biały, Roman Blonka, Krzysztof Goch, Marek Janda, Paweł Lewandowski, Leszek Podskarbi i Przemysław Tchórz.
Nagrodę dla najlepszego piłkarza turnieju odebrał pochodzący z Chomęcisk Dużych (gm. Stary Zamość) Tomasz Goździuk, który reprezentował Gminę Skierbieszów, ze względu na pracę w tamtejszym gimnazjum.
Za najlepszego bramkarza uznano Jerzego Bondyrę z Gminy Zamość. Królem strzelców został Paweł Turczyn. Reprezentant Gminy Łabunie strzelił 8 goli.

Kronika Tygodnia, autor Marek Sztochel www.kronikatygodnia.pl

Skip to content