Gospodarze zwycięzcami (Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy)

gospodarze

| GALERIA |

W ponad 30-stopniowym upale w niedzielę 20 lipca 2014 roku 10 drużyn z miejscowości gminy Stary Zamość walczyło w kolejnym już Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy. Gospodarzem tegorocznych rozgrywek było sołectwo Chomęciska Małe. I na tamtejszym boisku reprezentanci miejscowości : Nowej Wsi, Udrycz, Starego Zamościa, Majdanu Sitanieckiego, Podstarego Zamościa, Chomęcisk Dużych i po dwie drużyny z Wierzby i Chomęcisk Małych, rozegrali w fazie eliminacji grupowej (trzy grupy) 12 meczy. W grupie A awans do półfinału wywalczyły drużyny : pierwsza zespół Wierzby i Nowej Wsi. W grupie B natomiast drużyna Podstarego Zamościa. W grupie C pierwszy zespół Chomęcisk Małych .

Po bardzo zaciętej i wyrównanej walce I miejsce wywalczyła drużyna gospodarzy, czyli

pierwszy zespół z Chomęcisk Małych. Na drugim miejscu pierwszy zespół z Wierzby, natomiast na III miejscu uplasowała się drużyna z Nowej Wsi.

Wszystkie drużyny grające w turnieju otrzymały z rąk Wójta Gminy Stary Zamość Waldemara Raczyńskiego dyplomy i piłki do gry. Najlepsze trzy drużyny otrzymały ponadto puchary. Statuetkami uhonorowano natomiast najlepszego zawodnika, którym został Patryk Goch – Nowa Wieś najlepszego bramkarza Michała Jandę – Chomęciska Małeoraz króla strzelców ( 4 bramki) Konrada Mędziaka -Wierzba.

Mecze sędziowali: Andrzej Swacha i Krzysztof Fidor.

Skład zwycięskiej drużyny z Chomęcisk Małych: Patryk Abdelazis, Damian Cyc, Michał Janda, Damian Kłoczek, Piotr Kukiełka, Daniel Maziarczyk, Mateusz Maziarczyk i Mateusz Mazur.


Fot. i oprac. Elżbieta Czarny

Skip to content