Festyn z okazji Dnia Dziecka 2019

2019 06 01 festyn dzien dziecka 5974 | GALERIA | W sobotę 01 czerwca 2019 roku na placu przy UG Stary Zamość odbył się festyn z okazji Dnia Dziecka. Wzorem lat ubiegłych zorganizował go Gminny Ośrodek Kultury przy współudziale Gminnej Biblioteki Publicznej w Starym Zamościu i Banku Spółdzielczego w Izbicy.
Festyn rozpoczął się od godzinnego pokazu sztuki cyrkowej w wykonaniu cyrku Fokus ze Skierbieszowa. Następnie odbył się Pokaz Talentów na  który zgłosiło się 48 dzieci, które występowały indywidualnie lub grupowo. Pokaz ten zorganizowany był wspólnie ze Szkołą Podstawową w Wierzbie, a jego uczestnicy prezentowali różnorakie talenty, takie jak: taniec, śpiew, recytację, stand up, grę na różnych instrumentach, gimnastykę akrobatyczną, oraz krótkie formy teatralne.
Na zakończenie sobotniego festynu jego uczestnicy mogli wygrać nagrody rzeczowe w różnych konkurencjach sprawnościowych, oraz w loterii.
Jak co roku swoje stoisko promocyjne miała szkoła języka angielskiego Helen Doron z Zamościa. Przez cały festyn najmłodsi bezpłatnie mogli skorzystać z dmuchańców: zjeżdżalni, ścianki wspianaczkowej i domku z kulkami.

Fot. i oprac. Elżbieta Czarny

Skip to content