Festyn na Dzień Dziecka 2022

festyn dla dzieci 05 06 2022 4370 | GALERIA | W niedzielę 5 czerwca 2022 roku po południu na placu przy Urzędzie Gminy w Starym Zamościu odbył się festyn z okazji Dnia Dziecka. Organizatorem był Gminny Ośrodek Kultury W starym Zamościu. Zaczął się on od pokazu tańca z pszczołą – maskotką GOK. Następnie z krótkim koncertem zaprezentowały się dzieci, które uczęszczają na zajęcia z nauki gry na gitarze. Potem z kolei swój talent tym razem aktorski przedstawiły dzieci, które uczęszczają na zajęcia grupy teatralnej „Adapter”. Przedstawiły one sztukę pt. „Fantazja TV”, której reżyserem, scenarzystą i scenografem jest instruktor Katarzyna Król.

Kolejnym punktem programu były konkursy z nagrodami, w których wziąć mogły nie tylko dzieci, ale także ich rodzice .Nagrody ufundowali: Bank Spółdzielczy w Izbicy i Lokalna Grupa Działania Ziemia Zamojska. Na zakończenie festynu odbył się pokaz iluzjonistyczny Rafała Munka Do swojego pokazu zaproszał też osoby z publiczności.

Dodatkowe darmowe atrakcje z których mogły skorzystać dzieci to dmuchańce: zjeżdżalnia, reflektomierz, casbox (loteria z nagrodami), bungy run. Można było sobie zrobić naklejany tatuaż, oraz zapleść kolorowy warkoczyk.

 

 

 

Skip to content