Festyn 21 lipca 2013

mini festyn 2013-07-21 1112

| GALERIA |


Wzorem lat ubiegłych Gminny Ośrodek Kultury w Starym Zamościu, 21 lipca 2013 roku zorganizował Starozamojski Festyn Rodzinny. Odbył się on na boisku w Chomęciskach Małych. Imprezę współorganizował Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Starym Zamościu, w ramach Akcji Edukacyjno-Integracyjnej programu Operacyjnego Kapitał Ludzki projekt. pt. Integracja Zawodowa Osób w Gminie Stary Zamość, współfinansowanej ze środków EFS.
Festyn rozpoczął się od konkursów z nagrodami dla dzieci i dorosłych oraz przedstawienia pt. „Kopciuszek na wesoło” w wykonaniu grupy teatralnej działającej przy GOK  Stary Zamość.
Następnie odbył się program animacyjny dla najmłodszych, były między innymi: zabawy, konkursy, oraz scenki z bajek. Z programem biesiadnym wystąpiła ‘Scena Juno”. Natomiast szlagiery z lat sześćdziesiątych takie jak „Nie bądź taki szybki bil”, „O mnie się nie martw” „Chłopiec z gitarą” i wiele innych zaśpiewały panie z zespołu „Gdzie diabeł nie może”.
Przed publicznością  zaprezentował się także kabaret z Lublina  „Mimika”, zdobywca wielu nagród na przeglądach kabaretowych. Jak wskazuje nazwa kabaretu, ich program składał się ze scenek mimicznych, do których zapraszali na  scenę  publiczność. Z krótkim recitalem wystąpiła także Ewelina Mazurek.
Natomiast wieczór i noc należała do  DJ ALVES, zespołu FORTIS i ACTIV przy muzyce których bawiła się widownia do późnych godzin nocnych.
W czasie festynu można było bezpłatnie zrobić badania profilaktyczne, takie jak poziom cukru, cholesterolu i zmierzyć ciśnienie Najmłodsi, także bezpłatnie mogli się bawić na trampolinie, zjeżdżalni i karuzeli. Dla wszystkich uczestników zapewniony był darmowy catering.

Fot. i oprac. Elżbieta Czarny

Skip to content