Działalność GOK

Zajęcia plastyczne

W Gok odbywają się zajęcia plastyczne we wtorki o 13.30, dzieci wykonują różne prace, które można obejrzeć na wystawie w holu Gok, w okresie wiosenno letnim zajęcia także odbywają się w plenerze. Zajęcia plastyczne prowadzi Magda Sienkiewicz.

Fot. Dzieci na zajęciach plastych.

Fot. Praca dzieci "Trasa rajdu rowerowego"

 


Warsztaty fotograficzne

Warsztaty fotograficzne – cykl wykładów o tematyce fotograficznej np. co to jest fotografia, rodzaje zdjęć, wywoływanie i obróbka zdjęć, fotografia reportażowa, zdjęcia portretowe. Podsumowaniem warsztatów był wyjazd do Kazimierza Dolnego nad Wisłą, gdzie uczestnicy mogli wykorzystać teorię z wykładów i popróbować swoich sił. Na koniec zorganizowany został konkurs fotograficzny, nagrodę główną (aparat cyfrowy) zdobyła Justyna Pieczykolan. Gratulujemy!!!

 


Iskierki

Dziecięcy zespół Iskierki wystąpił w Zamościu na przeglądzie piosenki dziecięcej. Przygotowała dzieci Małgorzata Kołodziejczuk.

Fot. Iskierki podczas występu.

Fot. Iskierki po występie

Pokaz możliwości człowieka

 

Dnia 18 stycznia 2004 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Starym Zamościu odbyły się pokazy ludzkich możliwości. W ramach tego programu wystąpił wojownik ninja. Pokazał m. in. sztukę medytacji, technikę walki munczako, siłę i sposoby walki z wieloma przeciwnikami naraz.
Skip to content