Dla Was dziś kwiaty i uśmiechy… 8.03.2014

mini dzien kobiet 2014-03-08 3969

| GALERIA |

Na zaproszenie Wójta Gminy Stary Zamość Waldemara Raczyńskiego, w sobotę do świetlicy wiejskiej w Starym Zamościu przybyło około 80 pań z zespołów śpiewaczych „Udryczanki i Canto”, Kół Gospodyń Wiejskich z poszczególnych miejscowości, Radne i Sołtyski, pracownice Urzędu Gminy, oraz jednostek podległych na obchody Dnia Kobiet.

Wójt Gminy zwracając się do przybyłych powiedział między innymi „Uważam, że święto to Paniom się należy. Jest docenieniem ogromnej roli jaką odgrywacie w życiu codziennym, zarówno zawodowym jak też i rodzinnym. Korzystając z dzisiejszego święta chciałbym bardzo serdecznie podziękować Paniom za działalność społeczną, za promocję naszej gminy, za to wszystko co robicie dla swoich rodzin i naszej lokalnej społeczności”.

Tradycyjnie do życzeń dołączył kwiatek dla każdej z Pań. Spotkanie przy słodkim poczęstunku umilił występ Agencji Artystycznej Fanfara z Lublina.

W pierwszej części artyści zaprezentowali program przygotowany specjalnie z okazji Dnia Kobiet pt.” Dla Was dziś kwiaty i uśmiechy i pierwszy promień wiosny”. Natomiast w drugiej części wystąpili z repertuarem biesiadnym, wykonywanym wspólnie ze zgromadzoną widownią.

 

Fot. i oprac. Elżbieta Czarny

Skip to content